Dinsdag:

Tijd Team Trainer Hulptrainers Note Veld
17:30-18:30 ME6 Luca   Groep splitsen / circuit - techniek Veld A
17:30-18:30 ME8 Romy   Groep splitsen / circuit - techniek Veld B
18:30-19:45 MC2 Hein Kurt Techniek Veld A
18:00-19:30 JC1 Romy Erwin Techniek Veld B
19:30-21:00 MB1 Romy   Techniek Veld A
20:00-21:30 Trim Hein     Veld B
21:00-22:30 H1 Ton     Veld A
           
Looptraining:          
18:30-19:00 MC2 Kurt   Conditie + looptechniek  Voetbal of 1/8 veld
18:00-18:30 JC1 Kurt   Conditie + looptechniek  Voetbal of 1/8 veld
20:00-20:30 MB1 Kurt   Conditie + looptechniek  Voetbal of 1/8 veld

Woensdag:

Tijd Team Trainer Hulptrainers Note Veld
15:30-16:30 Funkey Babs Ilona Groep splitsen / circuit - techniek Veld A
16:30-17:30 F Romy Babs, Ilona, Geike Week 1/2 Rune + Maxine Week 3/4 Janne + Charlotte Veld A
17:30-18:30 JE8 Hein Kai,Cédric   Veld B
17:30-19:00 MD1 Hein Cédric   Half veld
17:30-18:30 Academy Romy   Techniek kwart veld 
18:30-20:00 MC1 Romy Stijn Techniek Half veld
18:00-19:30 MD2 Hein Joep Techniek Half veld
19:00-20:30 MB2 Romy Hein    
20:00-21:45 D1 Hein     Heel veld
           
Looptraining:           
18:00-18:30 MD2 Kurt   Conditie + looptechniek  Voetbal of 1/8 veld
18:30-19:00 MD1 Kurt   Conditie + looptechniek  Voetbal of 1/8 veld
19:00-19:30 MB2 Kurt      
19:30-20:00 MC1 Kurt   Conditie + looptechniek  Voetbal of 1/8 veld
20:00-20:30 D1 Kurt   Conditie + looptechniek  Voetbal of 1/8 veld

Donderdag:

Tijd Team Trainer Hulptrainers Note Veld
17:30-18:30 ME8 Romy   techniek  half veld
17:30-18:30 ME6 Luca   techniek half veld
18:30-19:45 JC1 Romy Chantal Techniek Half veld
18:30-19:45 MC2 Anke Kim techniek - tactiek half veld
19:45-21:00 MB2 Rutger Marielle techniek - tactiek  
19:45-21:00 MB1 Romy   techniek - tactiek half veld
21:00-22:15 Trim Rutger     Half veld
21:00-22:30 Veteranen       Half veld

vrijdag:

Tijd Team Trainer Hulptrainers Note Veld
18:00-19:00 JE8 Stefan Tom techniek half veld
17:30-18:45 MD1 Romy   techniek - tactiek half veld
17:45-18:45 EXTRA Hein   Extra training voor spelers uit verschillende teams? 1/8 veld
19:00-20:15 MC1 Bart Stijn Techniek - tactiek Half veld
18:45-20:00 MD2 Hein Joep Techniek - tactiek half veld 
18:30-20:30 Keepers Marijn Ludwine 18:30-19:30 Keepers JJ / 19:30-20:30 keepers elftallen half veld
20:15-21:45 Dames 1 Hein   Conditie + looptechniek  / techniek half veld
20:30-22:00 Heren 1 Ton   Techniek half veld