Wie is wie

 

Functie hoofdbestuur
Contactpersoon Mailadres
Voorzitter Franky Noten franky.noten@hcph.be
Ondervoorzitter Bart Jansen bart.jansen@hcph.be
Penningmeester Olivier van Gompel olivier.vangompel@hcph.be
Secretaris Philip Bollen philip.bollen@hcph.be
Algemeen bestuurslid Ingrid Hulsbosch ingrid.hulsbosch@hcph.be
Algemeen bestuurslid Koen Domen koen.domen@hcph.be

 

Functie dagelijks bestuur
Werkgroep Contactpersoon Mailadres
Voorzitter Bestuurslid DB Bart Jansen bart.jansen@hcph.be
       
Penningmeester  Bestuurslid DB Olivier van Gompel (a.i.) penningmeester@hcph.be
  Cash beheer Hilde van Vlierden  
       
Secretaris Bestuurslid DB Miranda Vos secretariaat@hcph.be
  Ledenadministratie Miranda Vos  
  Wedstrijdsecretariaat Linda de Boer wedstrijdsecretariaat@hcph.be
       
Commercieel beleid Bestuurslid DB Cock van Zwienen cornelis.vanzwienen@hcph.be
  Sponsorcommissie Ingrid Hulsbosch  
    Monique Snieders  
    Nadine van Hout  
       
Jeugdbestuur Bestuurslid DB (aanspreekpunt) Ivan Aerts ivan.aerts@hcph.be
  Bestuurslid DB Marielle Jansen  
  Wedstrijdsecretariaat jeugd Linda de Boer wedstrijdsecretariaat@hcph.be
  Lijncoordinator F-jeugd Ivan Aerts F-lijn@hcph.be
  Lijncoordinator E-jeugd Wieteke Dierking E-lijn@hcph.be
  Lijncoordinator D-jeugd Miranda Kneepkens D-lijn@hcph.be
  Lijncoordinator C-jeugd Regina van Elst C-lijn@hcph.be
  Tornooi coordinator Vacature  
  Jongste jeugdkampen Ellen Duisters  
       
Sportief beleid Bestuurslid DB Stefan Nieuwenhuis stefan.nieuwenhuis@hcph.be
  Technische commissie Bart Jansen tc@hcph.be
    Stefan Nieuwenhuis  
    Marielle Jansen/ Ivan Aerts  
    Diedrik Ezendam  
    Romy Jacobi  
    Ton Stille  
  Scheidsrechter coordinator Bart Jansen (a.i.) scheids@hcph.be
  G-Hockey Katrien van Mierlo  
    Martine Drieskens  
       
Communicatie Bestuurslid DB Regina van Elst regina.vanelst@hcph.be
  Communicatiecommissie Nicolas van Moll  
    Marielle Jansen  
    Danny Meertens  
  Event coordinator Annemarie Burghouwt  
       
Infrastructuur Bestuurslid DB Kurt Decremer infrastructuur@hcph.be
  Materialen Vacature  
       
Accommodatie Bestuurslid DB Bart Jansen (a.i.) events@hcph.be
  Barteam Marc Peeters  
    Tom Cauwenberghs  
       
Culture Bestuurslid DB Benny Maes benny.maes@hcph.be
  Culture commissie Teamambassadeurs  
       
Evenementen Bestuurslid DB Ingrid Hulsbosch ingrid.hulsbosch@hcph.be
  Evenementencommissie Lizbeth Berben  
    Monique Lodewijks  
    Ilse van der Aelst  

 

Hockey Club Phoenix is geregistreerd als VZW in Hasselt.

De maatschappelijke zetel en de sportieve locatie zijn gevestigd op de Holenweg 2a, 3910 Neerpelt (zie Routebeschrijving op de website).

Rekeningnummer: Fintro bank Neerpelt BE72 1430 8802 8716

Ondernemingsnummer: BE0845.639.268

Statuten en huishoudelijk regelement staan op deze website gepubliceerd bij Informatie , Documenten.

Structuur: zie contactgegevens bovenaan deze pagina. Organogram en functieboek komen hier binnenkort als download.

Verder wordt het bestuur ondersteund door vele vrijwilligers die samen verscheidene commissies vormen. Mocht je zin en tijd hebben om ons te helpen, vele handen maken nu eenmaal licht werk... Stuur even een mailtje naar info@hcph.be

Phoenix Hoofdsponsors
Phoenix Business Sponsors
Komende events
Phoenix Infobrochure

Phoenix Post

 

Phoenix You Tube kanaal

Recente foto's
HC Phoenix: Holenweg 2a Neerpelt         Mail ons