Functie hoofdbestuur
Contactpersoon Mailadres
Voorzitter Franky Noten franky.noten@hcph.be
Ondervoorzitter Bart Jansen bart.jansen@hcph.be
Penningmeester Olivier van Gompel olivier.van.gompel@hcph.be
Secretaris Philip Bollen philip.bollen@hcph.be
Algemeen bestuurslid Ingrid Hulsbosch ingrid.hulsbosch@hcph.be
Algemeen bestuurslid Koen Domen koen.domen@hcph.be

 

Functie dagelijks bestuur
Werkgroep Contactpersoon Mailadres
Voorzitter Bestuurslid DB Bart Jansen bart.jansen@hcph.be
       
Penningmeester  Bestuurslid DB Olivier van Gompel (a.i.) penningmeester@hcph.be
  Cash beheer Hilde van Vlierden  
       
Secretaris Bestuurslid DB Marielle Jansen secretariaat@hcph.be
  Ledenadministratie vacature  
  Wedstrijdsecretariaat vacature wedstrijdsecretariaat@hcph.be
       
Commercieel beleid Bestuurslid DB Nadine van Hout cornelis.vanzwienen@hcph.be
  Sponsorcommissie Ingrid Hulsbosch  
    Monique Snieders  
    Nadine van Hout  
    Diedrik Ezendam  
       
Jeugdbestuur Bestuurslid DB (aanspreekpunt) Ivan Aerts ivan.aerts@hcph.be
  Bestuurslid DB Marielle Jansen marielle.jansen@hcph.be 
  Algemeen lid Ingrid Hulsbosch ingrid.hulsbosch@hcph.be 
  Wedstrijdsecretariaat jeugd Vacature wedstrijdsecretariaat@hcph.be
  Lijncoordinator F, U10 en U11 Bianca van Schijndel bianca.vanschijndel@hcph.be 
  Lijncoordinator U12 en U14 Wieteke Dierking wieteke.dierking@hcph.be 
  Lijncoordinator U16 Regina van Elst regina.vanelst@hcph.be 
  Lijncoordinator U19 Ilse van der Aelst ilse.vanderaelst@hcph.be 
  Tornooi coordinator Vacature  
  Jongste jeugdkampen Ellen Duisters  
       
Sportief beleid Bestuurslid DB Stefan Nieuwenhuis stefan.nieuwenhuis@hcph.be
  Technische commissie Bart Jansen tc@hcph.be
    Stefan Nieuwenhuis  
    Marielle Jansen/ Ivan Aerts  
    Diedrik Ezendam  
    Ton Stille  
       
  Scheidsrechter coordinator Vacature scheids@hcph.be
  G-Hockey Katrien van Mierloo  
    Martine Drieskens  
    Ann Luyten  
       
Communicatie Bestuurslid DB Regina van Elst regina.vanelst@hcph.be
  Communicatiecommissie Marielle Jansen  
    Danny Meertens  
       
  Event coordinator Annemarie Burghouwt  
       
Infrastructuur Bestuurslid DB Kurt Decremer infrastructuur@hcph.be
  Materialen Vacature  
       
Accommodatie Bestuurslid DB Bart Jansen (a.i.) events@hcph.be
  Barteam Marc Peeters  
       
Culture Bestuurslid DB Benny Maes benny.maes@hcph.be
  Culture commissie Teamambassadeurs  
       
Evenementen Bestuurslid DB Ingrid Hulsbosch ingrid.hulsbosch@hcph.be
  Evenementencommissie Lizbeth Berben  
    Monique Lodewijks  
    Ilse van der Aelst  
 

Aanspreekpunt Sticky Members/ 
Vrijwilligersverantwoordelijke

Bianca van Schijndel bianca.vanschijndel@hcph.be 
Vertrouwenspersoon

 

Katrien van Mierloo katrien.vanmierloo@telenet.be